Новости

Честит Божиќ!

Честит Божиќ! Ви посакуваме добро здравје, среќа, просперитет и искрени желби за мир, спокој, радост и хармонија во Вашите семејства! www.postexpress.mk

Прочитај повеќе »

СРЕЌНА НОВА ГОДИНА!

Почитувани клиенти и соработници! Тимот на Пост Експрес Македонија по уште една успешна година помината заедно со Вас, Ви ги честита новогодишните празници. Оваа година

Прочитај повеќе »

Дали знаевте дека:

Во Финска постои место каде Дедо Мраз ја прима својата пошта. Главната пошта на Дедо Мраз е туристичка дестинација во селото на Дедо Мраз во

Прочитај повеќе »